Strona startowa

Platforma wyborcza

partnerzy:

$partner1 ponidzie.tv

Wybierz powiat:

Kliknij i ogladaj

Radny Rady Powiatu Buskiego pierwszej, tworzącej jego struktury i działanie kadencji w latach 1999 - 2002. W czasie jej trwania był członkiem Zarządu Powiatu, pełnił funkcję przewodniczącego komisji zdrowia i opieki społecznej. Radny IV kadencji, pełni funkcję wiceprzewodniczącego Rady. Obecnie członek Zarządu Powiatu.
Jest emerytowanym urzędnikiem służby cywilnej, mieszka w Pacanowie, pasjonat fotografii, współpracuje od wielu lat z portalem busko.com.pl.
Ceniony za wiedzę, profesjonalizm, uczciwe działanie, pomoc i szacunek dla ludzi.

Jestem byłym wieloletnim pracownikiem Kuratorium Oświaty w Kielcach, absolwentem pedagogiki  WSP w Krakowie. Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania. Pełniłem funkcję starszego wizytatora nadzorującego pracę szkół w tym szkół ponadgimnazjalnych w kilku powiatach. Koordynowałem ze szczebla wojewódzkiego kształcenie zawodowe w  technikach i zasadniczych szkołach zawodowych.

    W latach 1999 – 2002, 2010 – 2014 pełniłem funkcję radnego Rady Powiatu Buskiego oraz wiceprzewodniczącego Rady Powiatu, w upływającej kadencji 2014 – 2018 pełnię funkcję członka Zarządu Powiatu. Działam od wielu lat na rzecz społeczności lokalnej. Promowałem i promuję dziedzictwo, zasoby Ponidzia,  ważne wydarzenia, uroczystości i ludzi z inicjatywą, osoby utalentowane, działalność artystyczną i sportową  - w lokalnych gazetach i portalach internetowych. Wspieram wszelkie działania sołectw, organizacji, stowarzyszeń i gmin.  Działam w strukturach OSP na terenie powiatu buskiego. Zaangażowałem się w działalność Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie od początku jego powstania.

Praca w strukturze samorządu była i jest dla mnie nadal służbą.  Będę kontynuował prowadzoną  promocję inicjatyw społeczności lokalnych w mojej rodzinnej Gminie Pacanów. Wspierał swoją wiedzą i doświadczeniem pracę Rady Gminy w Pacanowie. Swoje wieloletnie doświadczenie radnego i członka Zarządu Powiatu przeleję na grunt gminny.

Jeżeli cenicie Państwo wiedzę, doświadczenie i uczciwość zapraszam do współpracy i proszę o głos w wyborach samorządowych do Rady Gminy Pacanów.

Okręg nr 5, pozycja numer 3.
Robert GwóźdźFormularz kontaktowy... już wkrótce

Odsłon: 2499Data ostatniej weryfikacji: 2018-09-30

Materiał wyborczy: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PACANÓW.


więcej

Wydarzenia/imprezy