Strona startowa

Platforma wyborcza

partnerzy:

$partner1 ponidzie.tv

Wybierz powiat:

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
skrót: Komitet Wyborczy PSL


pełnomocnik wyborczy: Mariusz Władysław Miętus
pełnomocnik finansowy: Kamila Katarzyna Kurlej
adres: ul. Piękna 3A/7, 00-539 Warszawa


Kandydaci do/na:

MAJCHERCZAK Bogusława - Kandydat do Rady Powiatu

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 3
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 639

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

MARZEC Wiesław Waldemar - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Chotelek
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 570

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

MOSKAL Stanisław - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 4
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Kotki
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 398

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

RAWSKA-KWOLIK Dagmara Andżelika - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 5
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 600

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

CIBA Janusz Wiktor - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 6
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 379

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

CIEPLIŃSKA Barbara Władysława - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 7
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Wełecz
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 335

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

MARGIEL Joanna Maria - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 8
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 1040

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

BOGUNIA Ireneusz Jakub - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 9
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 387

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

¦WIˇDER Stanisław Józef - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 10
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Baranów
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 315

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

KLIMCZAK Stanisław - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 1
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 360

Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

ZIOŁO Zbigniew Jan - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Tuczępy
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 334

Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

¦WIERCZ Ewelina - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 3
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Wolica
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 261

Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

KLAMCZYŃSKA Lucyna Zofia - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 4
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Falki
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 249

Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

MUSIAŁ Maria Grażyna - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 5
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Januszkowice
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 318

Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

KASPERCZYK Kamil - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 6
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Mietel
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 300

Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

GˇDEK Andrzej Marcin - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 3 (RP), Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 1
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Ludwinów
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 340

Okręg 3 (RP), Pacanów, Solec-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

ELIASZ Krzysztof Stanisław - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 3 (RP), Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Żabiec
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 296

Okręg 3 (RP), Pacanów, Solec-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

KORDOS Jerzy Franciszek - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 3 (RP), Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 3
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Niegosławice
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 305

Okręg 3 (RP), Pacanów, Solec-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

SKRZYPIEC Maria Magdalena - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 3 (RP), Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 4
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Solec-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 190

Okręg 3 (RP), Pacanów, Solec-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

NALEPA Olga Sylwia - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 3 (RP), Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 6
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Grabowica
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 287

Okręg 3 (RP), Pacanów, Solec-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

WIKTOROWICZ Jolanta Natalia - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 3 (RP), Pacanów, Solec-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 5
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Pacanów
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 284

Okręg 3 (RP), Pacanów, Solec-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

WOJTA¦ Krzysztof - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4 (RP), Nowy Korczyn, Wi¶lica
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 1
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Piasek Wielki
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 373

Okręg 4 (RP), Nowy Korczyn, Wi¶lica / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

KOWAL Stanisław - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4 (RP), Nowy Korczyn, Wi¶lica
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Wi¶lica
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 261

Okręg 4 (RP), Nowy Korczyn, Wi¶lica / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

SALAMON Ewelina Anna - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4 (RP), Nowy Korczyn, Wi¶lica
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 3
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Ostrów
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 291

Okręg 4 (RP), Nowy Korczyn, Wi¶lica / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

GAJEK Krzysztof Antoni - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4 (RP), Nowy Korczyn, Wi¶lica
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 4
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Błotnowola
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 293

Okręg 4 (RP), Nowy Korczyn, Wi¶lica / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

KASZUBA Krystyna Elżbieta - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4 (RP), Nowy Korczyn, Wi¶lica
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 5
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Strożyska
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 326

Okręg 4 (RP), Nowy Korczyn, Wi¶lica / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

CIĘŻARKIEWICZ Jan - Kandydat do Rady Gminy Gnojno

Okręg: Okręg 1, Balice
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Balice
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 204

Okręg 1, Balice / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

GAS Józef - Kandydat do Rady Gminy Gnojno

Okręg: Okręg 3, Janowice Poduszowskie, Zawada
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Zawada
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 187

Okręg 3, Janowice Poduszowskie, Zawada / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

KURANDA Renata Urszula - Kandydat do Rady Gminy Gnojno

Okręg: Okręg 4, Falki, Rzeszutki
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Rzeszutki
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 194

Okręg 4, Falki, Rzeszutki / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

KOWALIK Mariusz - Kandydat do Rady Gminy Gnojno

Okręg: Okręg 5, Gnojno: nr od 1 do 100
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 230

Okręg 5, Gnojno: nr od 1 do 100 / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

KURANDA Andrzej - Kandydat do Rady Gminy Gnojno

Okręg: Okręg 6, Gnojno: nr od 101 do końca
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Gnojno
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 237

Okręg 6, Gnojno: nr od 101 do końca / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

ARENDARCZYK Józef - Kandydat do Rady Gminy Gnojno

Okręg: Okręg 7, Poręba, Pożogi
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Poręba
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 266

Okręg 7, Poręba, Pożogi / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

WESOŁOWSKI Stanisław - Kandydat do Rady Gminy Gnojno

Okręg: Okręg 8, Gorzakiew
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Gorzakiew
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 239

Okręg 8, Gorzakiew / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

DUBIELEWICZ Andrzej - Kandydat do Rady Gminy Gnojno

Okręg: Okręg 10, Skadla
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Skadla
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 148

Okręg 10, Skadla / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

PO¬DZIOCH Anna Stanisława - Kandydat do Rady Gminy Gnojno

Okręg: Okręg 11, Jarz±bki
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Jarz±bki
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 174

Okręg 11, Jarz±bki / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

BO¦ Beata Iwona - Kandydat do Rady Gminy Gnojno

Okręg: Okręg 12, Grabki Małe, Maciejowice, Ruda, Wólka Bosowska
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Maciejowice
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 179

Okręg 12, Grabki Małe, Maciejowice, Ruda, Wólka Bosowska / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

PODSIEDLIK Magdalena Izabela - Kandydat do Rady Gminy Gnojno

Okręg: Okręg 13, Pło¶nia, Wola Bokrzycka, Wola Zofiowska, Zofiówka
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Wola Zofiowska
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 134

Okręg 13, Pło¶nia, Wola Bokrzycka, Wola Zofiowska, Zofiówka / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

SEGDA Agata - Kandydat do Rady Gminy Gnojno

Okręg: Okręg 14, Janowice Raczyckie, Januszowice, Zagrody
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Janowice Raczyckie
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 198

Okręg 14, Janowice Raczyckie, Januszowice, Zagrody / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

STACHOWICZ Jan - Kandydat do Rady Gminy Gnojno

Okręg: Okręg 15, Raczyce
Lista nr: 2 , Nr na li¶cie: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Raczyce
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 162

Okręg 15, Raczyce / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

znalezionych: 107 na 3 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3   - następna >>>






Okręgi wyborcze:

Reklama:

Reklama: