Strona startowa

Platforma wyborcza

partnerzy:

$partner1 ponidzie.tv

Wybierz powiat:

Konwencja Polskiego Stronnictwa Ludowego (video)

Dodał: milena Data: 2018-10-06 09:23:22 (czytane: 1849)

We wtorek, 25 września w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym zorganizowana została się konwencja Polskiego Stronnictwa Ludowego. Zapraszamy do obejrzenia relacji video ze spotkania.

SIKORA Waldemar Józef
,

Kandydat na Burmistrza Buska-Zdroju

SŁUŻALSKI Jerzy Stanisław
,

Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

GWÓŹDŹ Robert Paweł
,

Kandydat do Rady Gminy Pacanów

CHODÓR Łukasz Mateusz
,

Kandydat do Rady Powiatu w Busku-ZdrojuPodczas konwencji zaprezentowani zostali kandydaci Polskiego Stronnictwa Ludowego na Radnych do Rady Powiatu Buskiego.

Z Okręgu Nr 1 obejmującego gminę Busko-Zdrój kandydować będą:
z nr 1 - Jerzy Kolarz, obecny Starosta Buski i Radny Rady Powiatu; z nr 2 - Wiesław Marzec, członek Zarządu Powiatu oraz pracownik Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Busku - Zdroju; z nr 3 - Bogusława Majcherczak, z zawodu nauczyciel, rolnik i przedsiębiorca; z nr 4 - Stanisław Moskal, dyrektor Gimnazjum w Podgajach oraz Radny Rady Powiatu; z nr 5 - Dagmara Rawska - Kwolik, nauczyciel dyplomowany I Liceum Ogólnokształcącego w Busku-Zdroju; z nr 6 - Janusz Ciba, nauczyciel dyplomowany I Liceum Ogólnokształcącego w Busku-Zdroju; z nr 7 - Barbara Cieplińska, nauczyciel dyplomowany Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku-Zdroju; z nr 8 - Joanna Margiel, pielęgniarka w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju oraz w Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii w Pińczowie; z nr 9 - Ireneusz Bogunia, lekarz ortopeda; z nr 10 - Stanisław Świąder, emeryt.

psl.jpg

Okręg Nr 2 obejmujący gminy Gnojno, Tuczępy i Stopnica reprezentować będą:
z nr 1 - Stanisław Klimczak, obecny Wicestarosta Buski i Radny Rady Powiatu; z nr 2 - Zbigniew Zioło, lekarz i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu; z nr 3 - Ewelina Świercz, opiekun medyczny w Domu Pomocy Społecznej w Zborowie; z nr 4 - Lucyna Klamczyńska, rolnik; z nr 5 - Maria Musiał, rolnik i gospodyni domowa; z nr 6 - Kamil Kasperczyk, Radny Rady Powiatu, geodeta, prowadzi własną działalność gospodarczą.

Z Okręgu Nr 3 obejmującego gminy Pacanów, Solec-Zdrój startować będą:
z nr 1 - Andrzej Marcin Gądek, Przewodniczący Rady Powiatu; z nr 2 - Krzysztof Eliasz, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu i Dyrektor Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w ratajach Słupskich; z nr 3 - Jerzy Kordos, Radny Rady Powiatu oraz technik weterynarii; z nr 4 - Maria Skrzypiec, emeryt; z nr 5. Jolanta Wiktorowicz, prowadzi własną działalność gospodarczą; z nr 6 - Olga Nalepa, pracownik samorządowy w Urzędzie Gminy w Pacanowie.

Z Okręgu Nr 4 (gminy Nowy Korczyn, Wiślica) kandydują:
z nr 1 - Krzysztof Wojtaś, pracownik samorządowy oraz Radny Rady Powiatu; z nr 2 - Stanisław Kowal, emeryt; z nr 3 - Ewelina Salamon, księgowa w Specjalnym Ośrodku szkolno-Wychowawczym w Broninie; z nr 4 - Krzysztof Gajek, członek Zarządu Powiatu, inspektor w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego; z nr 5 - Krystyna Kaszuba, nauczyciel dyplomowany w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku-Zdroju.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video z konwencji Polskiego Stronnictwa Ludowego.


/artykuł sponsorowany/

Reklama.


Zobacz także

Rządowe wsparcie dla Kół Gospodyń Wiejskich (foto/video)

Dodane: 2018-10-17 20:48 - Komentarze  (1)  czytane (237)

TAGI:więcej

Polecamy:

więcej

Kandydaci do sejmiku:

Telewizja

Konferencja prasowa z udziałem Wojewody Świętokrzyskiego

Rządowe wsparcie dla Kół Gospodyń Wiejskich

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój vs AZS UMCS Lublin

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój vs AZS UMCS Lublin - Wywiady

Spotkanie z Elżbietą Śliwą kandydatką na Burmistrza Buska-Zdroju

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 973 - konferencja prasowa

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Przyznano numery list kandydatów na radnych w wyborach do buskiej Rady Miejskiej

Publikujemy obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Busku-Zdroju o przyznanych numerach list kandydatów na radnych w wyborach...