Strona startowa

Platforma wyborcza

partnerzy:

$partner1 ponidzie.tv

Wybierz powiat:

Kliknij i ogladaj

Mam 32 lata, żonaty, jestem rodowitym buszczaninem. Ukończyłem Politechnikę Świętokrzyską w Kielcach na Wydziale Mechatroniki i Budowy Maszyn, uzyskałem dyplom magistra inżyniera systemów CAD/CAE. Kontynuowałem naukę kończąc m.in.studia podyplomowe na kierunku zarządzanie w służbie zdrowia oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Moja zawodowa kariera związana jest z Buskiem. Obecnie jestem zatrudniony jako starszy informatyk oraz inspektor ochrony danych osobowych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju.

Interesuję się grafiką komputerową, fizyką oraz techniką. Realizuję fotoreportaże i piszę teksty dla portalu busko.com.pl. Aktywnie angażuję się społecznie, m.in. wraz z przyjaciółmi działam w Ponidziańskim Stowarzyszeniu „TUKIDYDES”. Ta inicjatywa zaowocowała m.in. corocznymi edycjami Ponidziańskiego Konkursu Historycznego, w tym roku zrealizowaliśmy bieg alejami naszego miasta pn. „TROPEM WILCZYM”. W ramach stowarzyszenia systematycznie wspieram działalność Domu Ojca Gwidona w Pacanowie, organizując tam żywe lekcje historii, oraz zajęcia pozwalające zrozumieć „trudne” zagadnienia fizyczne. Dużym sukcesem był zrealizowany ostatnio z moim udziałem „Festiwal Dawnych Komputerów i Gier”. Na co dzień angażuję się w wiele różnych działań społecznych realizując m.in.  fotoreportaże traktujące o ważnych wydarzeniach dla powiatu i miasta.

Jeżeli uzyskam Państwa poparcie w nadchodzących wyborach, praca w samorządzie na rzecz naszej małej ojczyzny będzie nie tylko zobowiązaniem wobec mieszkańców, ale także moją codzienną pasją, gdyż leży mi na sercu dynamiczny rozwój naszego powiatu. Jestem człowiekiem energicznym i merytorycznym dlatego mam przekonanie, że jako radny tchnę w działalność rady powiatu buskiego tak potrzebną nową, pozytywną energię i świeże spojrzenie na wiele obszarów funkcjonowania naszej małej ojczyzny.

Oto kilka najważniejszych punktów mojego programu :

1.      Urząd powiatowy przyjazny dla mieszkańca.
2.      Wsparcie dla młodzieżowych klubów sportowych i ważnych dla lokalnej społeczności inicjatyw społecznych.
3.      Współpraca z podmiotami sektora uzdrowiskowego oraz placówkami służby zdrowia. Cel: organizacja akcji profilaktycznych dla mieszkańców naszego powiatu, ze szczególnym uwzględnieniem seniorów i dzieci.
4.      Transparentny budżet. Przejrzysta informacja dla  mieszkańców odnośnie bieżących wpływów oraz wydatków powiatu.
5.      Nacisk na scalenie powstałych i zaplanowanych tras rowerowych w integralną całość.
6.      Działanie na rzecz powstania w powiecie buskim  ekologicznego transportu publicznego.
7.      Współpraca z samorządem gminnym. Realizacja potrzeb mieszkańców - w sposób spójny dla Gminy i Powiatu.
8.      Zaangażowanie na rzecz poprawy standardów  funkcjonowania szkół średnich, ze szczególnym uwzględnieniem szkolnictwa zawodowego.
9.      Inicjatywa w celu budowy  strzelnicy powiatowej.
10.  Bieżący, stały kontakt z mieszkańcami, dzięki czemu będę Państwa realnym głosem w powiecie.

 
Dziękuję za zapoznanie się z moją kandydaturą do Rady Powiatu Buskiego.

21 października proszę o Państwa głos - lista Prawa i Sprawiedliwości (lista nr 10), poz.nr 4

Pozdrawiam,
Łukasz Chodór


Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odsłon: 3124Data ostatniej weryfikacji: 2018-09-28

Materiał wyborczy: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.


więcej

Wydarzenia/imprezy