Strona startowa

Platforma wyborcza

partnerzy:

$partner1 ponidzie.tv

Wybierz powiat:

Minister Jadwiga Emilewicz z wizytą w Busku-Zdroju (foto/video)

Dodał: milena Data: 2018-10-10 21:32:28 (czytane: 1823)

Minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz w środowe popołudnie odwiedziła Busko-Zdrój.

KOLARZ Jerzy Adam
,

Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

ŚLIWA Elżbieta Donata
,

Kandydat na Burmistrza Buska-Zdroju

CHODÓR Łukasz Mateusz
,

Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

PIOTROWSKI Kamil Piotr
,

Kandydat do Rady Powiatu w Busku-ZdrojuKonferencja prasowa z udziałem Minister oraz członków Zjednoczonej Prawicy, odbyła się na buskiej Alei Mickiewicza.

Jak mówił Poseł Michał Cieślak: Pani Minister przyjechała aby powiedzieć kilka słów na temat programów rządowych, dotyczących ułatwień dla przedsiębiorców oraz co dzieje się dzisiaj w obszarze przedsiębiorczości w państwie, strefach ekonomicznych, które mogą być lokowane w różnych obszarach miast.

emilewicz015.jpg

Minister Jadwiga Emilewicz poparła kandydatury Elżbiety Śliwy w wyborach na burmistrza Buska-Zdroju oraz Macieja Gawina kandydata do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video ze spotkania.

Zdjęć w galerii: 11

Zobacz także

Rządowe wsparcie dla Kół Gospodyń Wiejskich (foto/video)

Dodane: 2018-10-17 20:48 - Komentarze  (1)  czytane (237)

TAGI:Komentarze (18)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.145.83.79

(2018-10-15 16:46:26)

Od razu widać po tych komentarzach jak uaktywniają się poplecznicy Sikorki i PSL-u. Przecież to widać gołym okiem. Również treść tych wpisów mówi sama za siebie. Cechą charakterystyczną komentarzy w/w osób jest: brak polemiki na argumenty, wywoływanie negatywnych emocji, kpiny, szydzenie, używanie niewybrednych epitetów, prostackie i prymitywne ataki świadczące o braku wychowania, kultury i szacunku do drugiej osoby, ubliżanie innym oraz manipulowanie i zakłamywanie rzeczywistości i zaprzeczanie oczywistym faktom. Jaka jest władza i jak ludzi traktuje, to tak samo się zachowują jej obrońcy i poplecznicy. Przykre to, ale prawdziwe...Zamiast dyskutować merytorycznie, to kpią i szydzą z innych. Ten ma taki nos, a ten ma taką fryzurę, a ten jest niski, a tamten gruby itp. Jakież to małostkowe, prymitywne i żałosne...

(2018-10-15 13:20:08)

A co u łowcy smogu z Siesławic, nadal mieszka z mamą i płacze ze nie ma dziewczyny? Przez ci nadal zabija wolny czas hejtując z zazdrości ludzi lepszych od siebie na fb ze swego fejk konta Mrożka albo swojeg, jak mu tamte ludzie bobanowali?

Wyborca (2018-10-15 12:30:04)

Co do lichej ksiegowej to prawda,ludzie za nią robili a ona ich tępiła ,ale umiała urobić sobie dyrektorów ,bo to byli panowie

(2018-10-14 21:20:42)

Dwie pudernice.

(2018-10-14 21:18:52)

Pani Sliwa -wybitna ekonomistka i wszystko zmieni jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki. a ZOPIS byla podobno licha ksiegowa.

trzy nasze największe wynalazki to: (2018-10-14 18:48:06)

kamień do przyciskania kapusty w celu uczynienia jej kiszoną (chociaż mówią, że kamień po raz pierwszy zastosowano na Wschodzie ale to kłamstwo bo my pierwsi mieli kapustę), drugi wynalazek to wacik wkładany na koniec rurki fermentacyjnej w celu udaremnienia samobójczej śmierci nawalonch samczyków much octówek, a trzeci epokowy wynalazek to okręcany bat do popędzania kunia.

Bob (2018-10-13 00:04:08)

To co ma w głowie uzewnętrznia się na głowie. No chyba że mu to na siłę na głowę wkładają. Robią. Nieważne.

Do szanownego Boba (2018-10-12 21:32:58)

Może warto zastanowić się co ma w głowie... Współczuje tak płytkiego postrzegania rzeczywistości. Ludzie zacznijcie myśleć to nie boli.

(2018-10-12 17:28:12)

po dziadku?

do BOBA (2018-10-12 14:12:30)

JARMUŁKE

Bob (2018-10-12 01:32:44)

A co ten mały pulchny ma na głowie? Laski na to lecą?

Do poprzednika (2018-10-11 09:42:47)

Jak się o czymś pisze, wypadałoby mieć choć podstawową wiedzę w danym temacie. Chodzi o szalet na skrzyżowaniu Kopernika z Kościuszki za prawie pół miliona złotych, za które można było wybowować dwa domki lub jedną wypasioną willę, ale jak budowała go firma z Widuchowej... Do tego nie długo po wybudowaniu obleciały zewnętrzne płytki i trzeba było elewację robić. Co do drugiego szaletu, który Wąsowicz postawił w parku w Rynku, to Sikora go przeniósł do Zdroju, gdzie stoi po dziś dzień (koło kiosku w pobliżu kaplicy). Skoro był on taki zły, to po co Sikora przeniósł go w samo centrum Zdroju? Robić antyreklamę Busku? Co do zieleni, to taka kwota za trochę trawy z rolek i kwiatki, to gruba przesada. Można było osiągnąć podobny efekt za dużo mniejsze pieniądze. Ale cóż, w przetargu był jeden oferent, ten oferent wygrał, czyli Szafraniec z Kołaczkowic, co ma firmę budowlaną a tu nagle stał się ekspertem od zieleni... Ot nasze Busko...

do (2018-10-11 00:18:04): (2018-10-11 07:13:00)

toaleta zostala wybudowana za czasów poprzedniego burmistrza, który zobaczył taką będąc na wycieczce we Włoszech (zapomniał biedak, że we Włoszech jest zimą +9, a u nas czasami -20. A, że na Partyzantów są barierki to bardzo dobrze bo nie szło przejść chodnikiem - jest parking na Placu Targowym. Odnośnie nowej zieleni powiem tak: na początku nie podobało mi się to ale stwierdzam teraz, że jest dużo ładniej i tak powinno wyglądać miasto uzdrowiskowe, a nie witać kuracjuszy chaszczami przed sanarorium Rafał. Kosztuje, trudno.

Przedsiębiorczość w obecnej Polsce, jakieś żarty: (2018-10-11 07:03:00)

w polskim wydaniu najważniejsze żeby być w partyjnej koterii; np. szefem wielkiej firmy państwowej jest manager (polityk) z zawodu behapowiec. Zlikwidowano egzaminy do rad nadzorczych, służby cywilnej, a w państwowych firmach jak np. Miedź, koncerny energetyczne nabór wygląda w ten sposób, że gdy pracownik odchodzi na emeryturę to członek rodziny jest przyjmowany na jego miejsce. O take Polskie walczylismy w 1981 roku. Nie produkujemy własnego samochodu, czołgu, do tego ostatniego nawet nie potrafimy zrobić pocisku. Jedyny niby polski śmigłowiec Sokół jest żywcem zerżnięty z radzieckiego MI-2 podobnie jak rakieta przeciwlotnicza GROM. Skutki takiej polityki kadrowej są takie, że jak ostatnio wyczytałem bedą unowocześniane czołgi T-72 liczące sobie popnad 40 lat. Dodam na koniec, że tzw. armatohaubice KRAB mają podwozie koreańskie bo zaprojektowane przez naszych geniuszy pękało po kilkunastu wystrzałach. Nie umiemy zrobić czegoś co Ruscy robili w latach czterdziestych (nie mówiąc o Niemcach). W Polsce tak było od zawsze, że najważniejsze były znajomości, przynależność partyjna, a nie zdolności. Nasze elyty, ślachta nie miały łba do nauki i nie doceniały jej znaczenia; miały tylko łeb do żarcia i chlania. Polscy władcy musieli sprowadzać budowniczych, architektów, rzemieślników zza granicy bo u nas dominowała ciemnota, zacofanie i tak pozostało.

ELA (2018-10-11 06:18:16)

Był komunizm a teraz jest SUPER KOMUNIZM

(2018-10-11 00:18:04)

U nas w Busku Pani Minister występują takie specyficzne pod względem ekonomiczmym zjawiska. Tak też wspiera się przedsiębiorczość:

-barierki na Partyzantów,
-wysokie opłaty targowe,
-próby przeniesienia handlowców ze Zdroju,

Są jednak pewne wyjątki, czyli przypadki wspierania przedsiębiorczości:

-słynna toaleta za prawie pół miliona złotych
-trawa z rolek plus kwiatki za 4,4 mln zł

(2018-10-10 23:57:44)

Takie mamy niestety ułatwienia dla przedsiębiorców w Busku Pani Minister:

Roczny podatek od ciągnika siodłowego lub balastowego przystosowanego do używania łącznie z naczepą lub przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej zespołu pojazdów od 3,5 tony i poniżej 12 ton:

Busko - 1650,00 zł
Warszawa - 925,00 zł

(2018-10-10 23:49:48)

U nas w Busku jak się władza nie zmieni, to będzie nadal bardzo kiepsko z tą przedsiębiorczością Pani Minister. Jak dotąd to rządzą tu tacy wybitni ekonomiści jak np. Radny Walasek albo W. Sikora. Efekty mamy takie jak na przykład podatki, które są porównywalne lub wyższe niż u Was w Warszawie. Podatek roczny od autobusu:
Busko - 2050 zł
Warszawa - 1232 zł

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Polecamy:

więcej

Kandydaci do sejmiku:

Telewizja

Konferencja prasowa z udziałem Wojewody Świętokrzyskiego

Rządowe wsparcie dla Kół Gospodyń Wiejskich

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój vs AZS UMCS Lublin

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój vs AZS UMCS Lublin - Wywiady

Spotkanie z Elżbietą Śliwą kandydatką na Burmistrza Buska-Zdroju

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 973 - konferencja prasowa

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wicepremier Beata Szydło w Busku-Zdroju (foto/video)

Wicepremier Beata Szydło odwiedziła w poniedziałek, 8 października Busko-Zdrój. Spotkała się z mieszkańcami i kuracjuszami w buskim...