Strona startowa

Platforma wyborcza

partnerzy:

$partner1 ponidzie.tv

Wybierz powiat:

Kategoria główna / Okręgi Wyborcze do Rad Miasta i Gmin > Okręgi wyborcze do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręgi wyborcze do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju



Kandydaci do/na:

MAJCHERCZAK Bogusława - Kandydat do Rady Powiatu

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 3
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 742

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

MARZEC Wiesław Waldemar - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Chotelek
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 655

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

MOSKAL Stanisław - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 4
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Kotki
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 543

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

RAWSKA-KWOLIK Dagmara Andżelika - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 5
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 754

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

CIBA Janusz Wiktor - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 6
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 514

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

CIEPLIŃSKA Barbara Władysława - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 7
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Wełecz
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 459

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

MARGIEL Joanna Maria - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 8
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 1139

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

BOGUNIA Ireneusz Jakub - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 9
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 473

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

ŚWIĄDER Stanisław Józef - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 2 , Nr na liście: 10
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Baranów
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 435

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /

BARTOSIK Jan Mieczysław - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 10 , Nr na liście: 1
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 350

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /

MAJCHERCZAK Joanna Monika - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 10 , Nr na liście: 5
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 297

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /

SŁABA Anna Maria - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 10 , Nr na liście: 7
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 359

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /

FODYMSKA Anna Jolanta - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 10 , Nr na liście: 8
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Szczaworyż
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 336

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /

KUC Monika Maria - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 10 , Nr na liście: 9
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Olganów
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 344

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /

PISKORZ Paweł - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 10 , Nr na liście: 10
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Ruczynów
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 389

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /

ZOCH Andrzej Franciszek - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 14 , Nr na liście: 1
Komitet: KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 327

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KW TBU TERAZ - BUSKO /

ROZBORSKI Janusz Maciej - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 14 , Nr na liście: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 309

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KW TBU TERAZ - BUSKO /

GADAWSKI Leszek Wojciech - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 14 , Nr na liście: 3
Komitet: KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 307

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KW TBU TERAZ - BUSKO /

KILIJANEK Marcin Stanisław - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 14 , Nr na liście: 4
Komitet: KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 428

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KW TBU TERAZ - BUSKO /

SOJA Iwona Katarzyna - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 14 , Nr na liście: 5
Komitet: KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
Miejsce zamieszkania: Radzanów
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 294

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KW TBU TERAZ - BUSKO /

SOLARSKI Paweł - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 14 , Nr na liście: 6
Komitet: KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
Miejsce zamieszkania: Nowy Folwark
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 351

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KW TBU TERAZ - BUSKO /

KARCZEWSKA Jadwiga Maria - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 14 , Nr na liście: 7
Komitet: KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 305

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KW TBU TERAZ - BUSKO /

JĘDRASZEWSKA Lidia Maria - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 14 , Nr na liście: 8
Komitet: KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
Miejsce zamieszkania: Dobrowoda
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 339

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KW TBU TERAZ - BUSKO /

CZECHOWSKI Marek Bogusław - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 14 , Nr na liście: 9
Komitet: KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
Miejsce zamieszkania: Mikułowice
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 365

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KW TBU TERAZ - BUSKO /

MESEK-ŻURAWSKA Urszula Elżbieta - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: 14 , Nr na liście: 10
Komitet: KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 386

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KW TBU TERAZ - BUSKO /

WĄSOWICZ Piotr Ludwik - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
Miejsce zamieszkania: Łagiewniki
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 333

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KWW NASZ POWIAT /

MASALSKI Radosław Paweł - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: ... , Nr na liście: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 270

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KWW NASZ POWIAT /

BUJAK Aneta Beata - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: ... , Nr na liście: 3
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
Miejsce zamieszkania: Żerniki Górne
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 279

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KWW NASZ POWIAT /

KUŹNIK Marek Paweł - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: ... , Nr na liście: 4
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
Miejsce zamieszkania: Kostki Duże
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 342

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KWW NASZ POWIAT /

GRZESIAK Renata Ewa - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: ... , Nr na liście: 5
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
Miejsce zamieszkania: Siesławice
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 312

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KWW NASZ POWIAT /

PIWOWARSKI Rafał - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: ... , Nr na liście: 6
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 364

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KWW NASZ POWIAT /

KUMOR Lidia Krystyna - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: ... , Nr na liście: 7
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 326

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KWW NASZ POWIAT /

KWARCIANA Krystyna Maria - Kandydat do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój
Lista nr: ... , Nr na liście: 8
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
Miejsce zamieszkania: Skotniki Duże
Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 332

Okręg 1 (RP), Miasto i Gmina Busko-Zdrój / Kandydat do Rady Powiatu / KWW NASZ POWIAT /

znalezionych: 57 na 2 stronach
<<< poprzednia -   1  2   - następna >>>



  • Okręg 1, miasto Busko-Zdrój

    Liczba radnych: 5

    Okręg nr 1, Miasto Busko-Zdrój podzielony jest na 5 obwodów  wyborczych.

    Zależnie od miejsca zamieszkania należy wyszukać siedzibę właściwej Obwodowej Komisji Wyborczej. Poniżej podajemy adresy lokali wyborczych (siedzib Komisji Wyborczych), w których możemy oddać swój głos.

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1:
    Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Busku-Zdroju (Hala Sportowa), ul. Kusocińskiego 3, Busko-Zdrój.
    Liczba mieszkańców: 1468, liczba wyborców: 1272
    Tu głosują:
    Osiedle: Kazimierza Pułaskiego
    Ulice: Fryderyka Chopina, Janusza Kusocińskiego, Jasna, Kwiatowa, Leszka Kurzei, Mikołaja Kopernika, Młyńska, Promyk, Sady, Siesławska, Tęczowa, Aleksandra Uchnasta, Wieniawskiego, Wincentego Witosa, Wrzosowa, Zachodnia, Zielona, Złota.

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2:
    Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Busku-Zdroju, ul. Kościuszki 2a Busko-Zdrój.
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
    Liczba mieszkańców: 1338, liczba wyborców: 1185
    Tu głosują:
    Osiedle
    : Generała Andersa Ulica: Bohaterów Warszawy

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3:
    Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Busku-Zdroju, ul. Kościuszki 1 Busko-Zdrój.
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
    Liczba mieszkańców: 1164, liczba wyborców:  1034
    Tu głosują:
    Osiedle: Leszka Czarnego, Tadeusza Kościuszki
    Ulice: Boczna, Jana Kilińskiego, Plac Zwycięstwa, Pocztowa, Poprzeczna, Tadeusza Kościuszki


    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4:
    Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku-Zdroju, ul. Korczaka 13 Busko-Zdrój.
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
    Liczba mieszkańców: 1903, liczba wyborców: 1626
    Tu głosują:
    Osiedle: Marsz. Józefa Piłsudskiego
    Ulice: Batalionów Chłopskich, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Jana Długosza, Jana Kochanowskiego, Janusza Korczaka, Lakiernicza, Mariana Langiewicza, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Polna, Władysława Broniewskiego

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5:
    Zakład Doskonalenia Zawodowego w Busku-Zdroju, ul. Wojska Polskiego 31 Busko-Zdrój.
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
    Liczba mieszkańców: 1596, liczba wyborców: 1366
    Tu głosują:
    Osiedle:
    Legionów Polskich
    Ulice: Adolfa Dygasińskiego, Biwakowa, Bolesława Prusa, Działkowicza, Gaik, Leśna, Mikułowicka, Ogrodowa, Podlesie, Ppłk. Srogiego, Różana, Stefana Żeromskiego, Szaniecka, Szmaragdowa, Romana Dmowskiego, Sądowa, Stanisława Staszica, Szarych Szeregów, Wesoła, Władysława Stanisława Reymonta, Wojska Polskiego, Wspólna, Zagrodowa, Zacisze.

    Poniżej, w poszczególnych zakładkach prezentujemy kandydatów na Burmistrza, do Rady Miasta i Gminy, Rady Powiatu i do Sejmiku, na których możemy zagłosować.

  • Okręg 2, miasto Busko-Zdrój

    Liczba radnych: 5

    Okręg nr 2, Miasto Busko-Zdrój podzielony jest na 5 obwodów  wyborczych.

    Zależnie od miejsca zamieszkania należy wyszukać siedzibę właściwej Obwodowej Komisji Wyborczej. Poniżej podajemy adresy lokali wyborczych (siedzib Komisji Wyborczych), w których możemy oddać swój głos.

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 6:
    Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku-Zdroju, Aleja Adama Mickiewicza 22 Busko-Zdrój.
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
    Liczba mieszkańców: 1422, liczba wyborców:  1236
    Tu głosują:
    Ulice:
    1 Maja, Aleja Adama Mickiewicza, Al. Krystyny Jamroz, Bajkowa, Borowinowa, Ceglana, Cyprysowa, Prof. Józefa Wacława Grotta, Jodłowa, Józefa Czernikiewicza, Kolonia Górka, Lawendowa, Leszka Marcińca, Lipowa, Ludwika Waryńskiego, Malinowa, Parkingowa, Parkowa, Przemysłowa, Rehabilitacyjna, Rokosza, Siarczkowa, Skwer Wł. Godzwona, Słoneczna, Solankowa, Sole, Spokojna, Dr Szymona Starkiewicza, Topolowa, Uzdrowiskowa

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7:
    Przychodnia Rejonowa Nr 2 w Busku-Zdroju, os. Sikorskiego 10 Busko-Zdrój
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
    Liczba mieszkańców: 1560, liczba wyborców: 1276
    Tu głosują:
    Osiedle:
    Gen. Władysława Sikorskiego 4 - 6, 10, 13 - 14, 20 - 25
    Ulice: Jabłoniowa, Jaśminowa, Klonowa, Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Morelowa, Orzechowa, Prof. Kazimierza Godłowskiego, Wiosenna

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 8:
    Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Busku-Zdroju, ul. Grotta 3 Busko-Zdrój.
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
    Liczba mieszkańców: 1529, liczba wyborców:  1290
    Tu głosują:
    Osiedle:
    Gen. Władysława Sikorskiego 1 - 3, 7, 11, 15 - 19
    Ulice: Hołdu Pruskiego, Jagiellońska, Kazimierza Wielkiego, Pawia, Sezamkowa, Widuchowska

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 9:
    Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju, os. Orła Białego 17 Busko-Zdrój
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
    Liczba mieszkańców: 1535, liczba wyborców: 1335
    Tu głosują:
    Osiedle:
    Orła Białego
    Ulice: Armii Krajowej, Bohaterów Westerplatte, Cypriana Kamila Norwida, Dr Leopolda Byrkowskiego, Juliusza Słowackiego, Konstantego Miodowicza, Krystyny Jamroz, Ładna, Piekarska, Plac Targowy, Gen. Feliksa Rzewuskiego, Spacerowa, Stanisława Moniuszki, Stefana Batorego, Targowa

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 10:
    Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Busku-Zdroju, ul. Partyzantów 33 Busko-Zdrój
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
    Liczba mieszkańców: 1651, liczba wyborców:  1398
    Tu głosują:
    Ulice:
    Grunwaldzka, Królowej Jadwigi, Krótka, Łagiewnicka, Mała, Nadole, Niwa, Objazdowa, Partyzantów, Rajskie Ogrody, Rotm. Witolda Pileckiego, Saska, Skałki, Stawowa, Szydłowska, Źródlana.

    Poniżej, w poszczególnych zakładkach prezentujemy kandydatów na Burmistrza, do Rady Miasta i Gminy, Rady Powiatu i do Sejmiku, na których możemy zagłosować.

  • Okręg 3, Gmina Busko-Zdrój...

    Okręg nr 3, Gmina Busko-Zdrój. Liczba radnych: 6

    Sołectwa: Biniątki, Chotelek, Galów, Kameduły, Kawczyce, Kostki Duże, Kostki Małe, Las Winiarski, Mikułowice, Młyny, Nowy Folwark, Oleszki, Owczary, Radzanów, Siesławice, Szaniec, Wełecz, Wolica, Zbludowice, Zwierzyniec

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 11:
    Zespół Placówek Oświatowych, 240 Szaniec
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
    Liczba mieszkańców: 1790, liczba wyborców:  1508
    Tu głosują:
    Sołectwa: Galów, Młyny, Szaniec, Zwierzyniec

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 12:
    Niepubliczne Przedszkole Bajkowe Wzgórze, 123 Mikułowice
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
    Liczba mieszkańców: 1582, liczba wyborców:  1300
    Tu głosują:
    Sołectwa: Kameduły, Mikułowice, Nowy Folwark

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 13:
    Świetlica Wiejska, 39a Oleszki
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
    Liczba mieszkańców: 1464, liczba wyborców:  1183
    Tu głosują:
    Sołectwa: Kostki Duże, Kostki Małe, Las Winiarski, Oleszki, Wełecz

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 14:
    Publiczna Szkoła Podstawowa, 140 Siesławice
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
    Liczba mieszkańców: 1402, liczba wyborców:  1160
    Tu głosują:
    Sołectwa: Biniątki, Chotelek, Siesławice

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 15:
    Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Świętokrzyska 9 Zbludowice
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
    Liczba mieszkańców: 1556, liczba wyborców:  1263
    Tu głosują:
    Sołectwa: Kawczyce, Wolica, Zbludowice

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 16:
    Budynek OSP, ul. Długa 96 Owczary
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
    Liczba mieszkańców:  1108, liczba wyborców:  880
    Tu głosują:
    Sołectwa: Owczary, Radzanów

    Poniżej, w poszczególnych zakładkach prezentujemy kandydatów na Burmistrza, do Rady Miasta i Gminy, Rady Powiatu i do Sejmiku, na których możemy zagłosować.

  • Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...

    Liczba radnych: 5

    Sołectwa:
    Baranów, Bilczów, Błoniec, Bronina, Budzyń, Dobrowoda, Elżbiecin, Gadawa, Janina, Kołaczkowice, Kotki, Łagiewniki, Nowa Wieś, Olganów, Palonki, Pęczelice, Podgaje, Ruczynów, Skorzów, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Słabkowice, Służów, Szczaworyż, Widuchowa, Zbrodzice, Żerniki Górne

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 17:
    Samorządowe Gimnazjum, 92a Podgaje
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
    Liczba mieszkańców:  966, liczba wyborców:   807
    Tu głosują:
    Sołectwa: Elżbiecin, Podgaje, Skorzów, Słabkowice, Służów


    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 18:
    Zespół Placówek Oświatowych, 122 Kołaczkowice
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
    Liczba mieszkańców:  1269, liczba wyborców:  1058
    Tu głosują:
    Sołectwa: Janina, Kołaczkowice, Palonki, Ruczynów

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 19:
    Świetlica Wiejska, 76 Widuchowa
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
    Liczba mieszkańców:  1095, liczba wyborców:  898
    Tu głosują:
    Sołectwa: Kotki, Widuchowa

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 20:
    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, 59 Bronina
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
    Liczba mieszkańców:  1236, liczba wyborców:  898
    Tu głosują:
    Sołectwa: Bronina, Łagiewniki, Zbrodzice

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 21:
    Klub „Wolna Strefa”, 49 Szczaworyż
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
    Liczba mieszkańców: 1370, liczba wyborców:  1105
    Tu głosują:
    Sołectwa: Błoniec, Nowa Wieś, Pęczelice, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Szczaworyż, Żerniki Górne

     

    Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 22:
    Zespół Placówek Oświatowych, 26 Dobrowoda
    Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
    Liczba mieszkańców: 1468, liczba wyborców:  1190
    Tu głosują:
    Sołectwa: Baranów, Bilczów, Budzyń, Dobrowoda, Gadawa, Olganów

    Poniżej, w poszczególnych zakładkach prezentujemy kandydatów na Burmistrza, do Rady Miasta i Gminy, Rady Powiatu i do Sejmiku, na których możemy zagłosować.