Kategoria główna / Okręgi Wyborcze do Rad Miasta i Gmin > Okręgi wyborcze do Rady Miejskiej w Stopnicy
Okręg 1, Stopnica, ul.: 3 Maja, Polna, Północna... (106)Okręg 2, Stopnica, ul.: Adama Mickiewicza, Dr Piotrowskiego... (106)Okręg 3, Białoborze, Falęcin Nowy (106)Okręg 4, Falęcin Stary, Kąty Nowe, Kąty Stare-Folwarki... (106)Okręg 5, Mietel, Szczeglin (106)Okręg 6, Klępie Dolne, Nowa Wieś (106)Okręg 8, Czyżów (106)Okręg 9, Dziesławice, Jastrzębiec, Żerniki Dolne (106)Okręg 10, Prusy, Skrobaczów (106)Okręg 11, Konary, Smogorzów (106)Okręg 12, Podlasek, Topola, Wolica (106)Okręg 13, Mariampol-Borek, Suchowola, Szklanów (106)Okręg 14, Bosowice, Szczytniki, Zaborze (106)Okręg 15, Kuchary, Strzałków (106)Okręg 7, Klępie Dolne (106)Kandydaci do/na:
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: 2 , Nr na liście: 1 Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Miejsce zamieszkania: Gnojno Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 559
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: 2 , Nr na liście: 2 Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Miejsce zamieszkania: Tuczępy Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 512
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: 2 , Nr na liście: 3 Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Miejsce zamieszkania: Wolica Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 437
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: 2 , Nr na liście: 4 Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Miejsce zamieszkania: Falki Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 410
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: 2 , Nr na liście: 5 Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Miejsce zamieszkania: Januszkowice Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 502
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: 2 , Nr na liście: 6 Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Miejsce zamieszkania: Mietel Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 500
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / Komitet Wyborczy PSL /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: 10 , Nr na liście: 1 Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Miejsce zamieszkania: Stopnica Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 367
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: 10 , Nr na liście: 6 Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Miejsce zamieszkania: Wola Zofiowska Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 366
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: 10 , Nr na liście: 2 Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Miejsce zamieszkania: Szklanów Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 268
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: 10 , Nr na liście: 3 Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Miejsce zamieszkania: Prusy Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 352
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: 10 , Nr na liście: 4 Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Miejsce zamieszkania: Grzymała Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 301
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: 10 , Nr na liście: 5 Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Miejsce zamieszkania: Skrobaczów Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 305
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: ... , Nr na liście: 1 Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT Miejsce zamieszkania: Stopnica Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 607
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / KWW NASZ POWIAT /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: ... , Nr na liście: 2 Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT Miejsce zamieszkania: Tuczępy Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 349
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / KWW NASZ POWIAT /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: ... , Nr na liście: 3 Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT Miejsce zamieszkania: Stopnica Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 353
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / KWW NASZ POWIAT /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: ... , Nr na liście: 4 Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT Miejsce zamieszkania: Kargów Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 338
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / KWW NASZ POWIAT /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: ... , Nr na liście: 5 Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT Miejsce zamieszkania: Szczeglin Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 385
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / KWW NASZ POWIAT /
Okręg: Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy Lista nr: ... , Nr na liście: 6 Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT Miejsce zamieszkania: Janowice Poduszowskie Dodano: 2018-09-28 / Odsłon: 368
Okręg 2 (RP), Gnojno, Stopnica, Tuczępy / Kandydat do Rady Powiatu / KWW NASZ POWIAT /
znalezionych: 18 na 1
stronach
Okręg nr: 1, Część obszaru Sołectwa Stopnica, ulice: 3 Maja, Polna, Północna, Tadeusza Kościuszki, Wincentego Witosa
Okręg nr: 2, Część obszaru Sołectwa Stopnica, ulice: Adama Mickiewicza, Dr Piotrowskiego, Jana Kilińskiego, Jana ze Stobnicy, Kazimierza Wielkiego, Ogrodowa, Partyzantów, Plac Józefa Piłsudskiego, Prezydenta Ignacego Mościckiego, Targowa, Źródła
Okręg nr: 3, Sołectwa: Białoborze, Falęcin Nowy
Okręg nr: 4, Sołectwa: Falęcin Stary, Kąty Nowe, Kąty Stare-Folwarki
Okręg nr: 5, Sołectwa : Mietel, Szczeglin
Okręg nr: 6, Sołectwa: Klępie Dolne, Nowa Wieś
Okręg nr: 8, Sołectwo: Czyżów
Okręg nr: 9, Sołectwa: Dziesławice, Jastrzębiec, Żerniki Dolne
Okręg nr: 10, Sołectwa: Prusy, Skrobaczów
Okręg nr: 11, Sołectwa: Konary, Smogorzów
Okręg nr: 12, Sołectwa: Podlasek, Topola, Wolica
Okręg nr: 13, Sołectwa: Mariampol-Borek, Suchowola, Szklanów
Okręg nr: 14, Sołectwa: Bosowice, Szczytniki, Zaborze
Okręg nr: 15, Sołectwa: Kuchary, Strzałków
Okręg nr: 7, Sołectwo: Klępie Dolne