Strona startowa

Platforma wyborcza

partnerzy:

$partner1 ponidzie.tv

Wybierz powiat:

Oświadczenie Komitetu Wyborczego Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój dotyczące debaty w Busku-Zdroju

Dodał: milena Data: 2018-10-30 14:05:15 (czytane: 2471)

Publikujemy treść oświadczenia Komitetu Wyborczego Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój dotyczącego debaty w Busku-Zdroju.
Poniżej publikujemy treść oświadczenia Komitetu Wyborczego Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój:

W odpowiedzi na kolejną próbę narzucenia nam terminu, miejsca oraz bliżej nie określonej formuły debaty przez pana Jerzego Szydłowskiego oświadczamy, iż do dnia dzisiejszego ze strony Komitetu Wyborczego Wyborców Busko Nasz Dom, nie było żadnego kontaktu w sprawie wspólnych ustaleń.

Poza narzucaniem nam swoich warunków, nikt z Komitetu Wyborczego Wyborców Busko Nasz Dom nie zadał sobie trudu skontaktowania się z naszym sztabem w celu wspólnego ustalenia warunków debaty.

Debata przedwyborcza ma swój cel i sens, kiedy obie strony wspólnie ustalają zarówno miejsce, czas jak i jej formułę. Narzucanie przez jednego z kandydatów swoich warunków, wskazywania miejsca i czasu nie ma nic wspólnego z definicją debaty.

Biorąc pod uwagę krótki termin do zakończenia kampanii samorządowej, ustalone już grafiki spotkań z mieszkańcami oraz faktem, że Komitet Wyborczy Wyborców Busko Nasz Dom usilnie próbuje narzucić swoje warunki, nie pozostaje nam nic innego jak skorzystać z gotowej i już sprawdzonej formuły redakcji Echa Dnia. Podkreślamy, iż nikt z Komitetu Wyborczego Wyborców Busko Nasz Dom do dnia dzisiejszego nie skontaktował się z naszym sztabem w celu ustalenia wspólnego terminu, miejsca oraz formuły debaty odpowiadającej obu stronom.

Czas kampanii wyborczej to okres, w którym bardzo duży nacisk kładliśmy na bezpośrednie spotkania z mieszkańcami, a nasz sztab planował grafik wydarzeń i spotkań z dużym wyprzedzeniem, gdyby temat ten został podjęty odpowiednio wcześnie, dałoby to obu stronom czas na precyzyjne zaplanowanie i uzgodnienie zarówno miejsca, czasu jak i formuły debaty.

Uważamy, iż narzucanie terminu, miejsca oraz formuły debaty z dnia na dzień, bez możliwości wspólnego ustalenia jest niepoważne i nieprofesjonalne. Dlatego nie będziemy uczestniczyć w debacie organizowanej przez państwa komitet wyborczy.  

Sztab Wyborczy
Komitetu Wyborczego Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój


kw_porozumienie_samorzadowe1.jpg
kliknij aby powiększyć
porozumienie_samorzadowe.jpg

/artykuł sponsorowany/Zobacz także

Waldemar Sikora dziękuje wyborcom

Dodane: 2018-11-07 01:43 - czytane (1883)

TAGI:więcej

Polecamy:

więcej

Kandydaci do sejmiku:

Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Oficjalne wyniki: Waldemar Sikora burmistrzem Buska-Zdroju na kolejną kadencję!

Waldemar Sikora wygrał z Jerzym Szydłowskim II turę wyborów na Burmistrza Buska-Zdroju. Zdobył 6663 głosów - 751 więcej niż kontrkandydat...