Strona startowa

Platforma wyborcza

partnerzy:

$partner1 ponidzie.tv

Wybierz powiat:

Stowarzyszenie Gospodarna Gmina udziela poparcia Waldemarowi Sikorze (video)

Dodał: milena Data: 2018-10-27 15:52:40 (czytane: 2173)

Szanowni Mieszkańcy. Przed nami II tura wyborów na Urząd Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój. Zarząd Stowarzyszenia Gospodarna Gmina pragnie zwrócić się do Państwa z prośbą o oddanie głosu na Waldemara Sikorę.
Przez ostatnie 8 lat, od kiedy Burmistrzem jest Pan Waldemar Sikora, Miasto i Gmina Busko-Zdrój diametralnie zmieniło swój wizerunek, a ogrom inwestycji widać na każdym kroku. Jako Burmistrz realizował z pełnym zaangażowaniem projekty zarówno w mieście jak i na terenach wiejskich.

 

gospodarna_gmina_logo.jpg


Inwestycje zrealizowane w ostatnich latach na kwotę ponad 190 mln złotych uzyskały dofinansowanie ze środków zewnętrznych w wysokości ponad 60%. Żaden wniosek unijny złożony przez Gminę Busko nie został odrzucony. Dzięki ciężkiej pracy Burmistrza i Radnych Rady Miejskiej możemy z dumą powiedzieć, że Busko – Zdrój to prawdziwy kurort uzdrowiskowy. Z roku na rok odwiedza nas coraz więcej kuracjuszy. Plany inwestycyjne na najbliższe lata to kwota ok. 205 mln zł, na te zadania uzyskano już 60% dofinansowania.

Waldemar Sikora nie jest typem polityka, ale gospodarza, a dobrego gospodarza poznaje się po tym, że potrafi dobrze wydatkować publiczne pieniądze, tak nimi gospodarować, aby dzięki posiadaniu wkładu własnego pozyskiwać jeszcze dodatkowe środki. To też umiejętność wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i charyzma, której Burmistrzowi Sikorze na pewno nie brakuje.

Dlatego Zarząd Gospodarnej Gminy rekomenduje kandydaturę Waldemara Sikory i prosi o oddanie na niego głosu w dniu 4 listopada.

Prezes Stowarzyszenia
Karol Kliś
/artykuł sponsorowany/Zobacz także

Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój dziękuje mieszkańcom

Dodane: 2018-11-02 23:29 - czytane (1562)

TAGI:więcej

Polecamy:

więcej

Kandydaci do sejmiku:

Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Oficjalne wyniki: Waldemar Sikora burmistrzem Buska-Zdroju na kolejną kadencję!

Waldemar Sikora wygrał z Jerzym Szydłowskim II turę wyborów na Burmistrza Buska-Zdroju. Zdobył 6663 głosów - 751 więcej niż kontrkandydat...