Strona startowa

Platforma wyborcza

partnerzy:

$partner1 ponidzie.tv

Wybierz powiat:



Kandydaci do/na:

SAGANOWSKI Sławomir Tadeusz - Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Lista nr: 17 , Nr na liście: 6
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ŚLIWY
Miejsce zamieszkania: Zbrodzice
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 296

Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KWW ELŻBIETY ŚLIWY /

WÓJCIK Katarzyna Małgorzata - Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Lista nr: 17 , Nr na liście: 7
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ŚLIWY
Miejsce zamieszkania: Łagiewniki
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 294

Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KWW ELŻBIETY ŚLIWY /

LEWICKI Jacek Andrzej - Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Lista nr: 19 , Nr na liście: 1
Komitet: KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Widuchowa
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 220

Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój /

KASZOWICZ-NAWROT Katarzyna Izabela - Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Lista nr: 19 , Nr na liście: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Skorzów
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 212

Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój /

PIASECKI Jerzy Jarosław - Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Lista nr: 19 , Nr na liście: 3
Komitet: KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Kołaczkowice
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 229

Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój /

WIELGO Barbara - Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Lista nr: 19 , Nr na liście: 4
Komitet: KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Dobrowoda
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 261

Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój /

RADOSZ Henryk Jan - Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Lista nr: 19 , Nr na liście: 5
Komitet: KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Łagiewniki
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 203

Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój /

WASZEK Marta Karolina - Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Lista nr: 19 , Nr na liście: 6
Komitet: KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Żerniki Górne
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 204

Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój /

CIEPLIŃSKI Radosław - Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Lista nr: 19 , Nr na liście: 7
Komitet: KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 190

Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój /

WACH Jacek - Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Lista nr: 20 , Nr na liście: 1
Komitet: KOMITET WYBORCZY GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Słabkowice
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 231

Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ /

SKÓRSKA Wanda Zofia - Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Lista nr: 20 , Nr na liście: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Bronina
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 165

Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ /

DUSZYŃSKI Andrzej - Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Lista nr: 20 , Nr na liście: 3
Komitet: KOMITET WYBORCZY GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Kotki
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 224

Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ /

TOMF-SARNA Anna Magdalena - Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Lista nr: 20 , Nr na liście: 4
Komitet: KOMITET WYBORCZY GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Szczaworyż
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 219

Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ /

POLNIAK Artur Robert - Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Lista nr: 20 , Nr na liście: 5
Komitet: KOMITET WYBORCZY GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Bronina
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 249

Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ /

MAZUR Halina - Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Lista nr: 20 , Nr na liście: 6
Komitet: KOMITET WYBORCZY GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Ruczynów
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 210

Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ /

WOŹNIAK Tadeusz - Kandydat do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Okręg: Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Lista nr: 20 , Nr na liście: 7
Komitet: KOMITET WYBORCZY GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ
Miejsce zamieszkania: Łagiewniki
Dodano: 2018-09-29 / Odsłon: 186

Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ /

CABAJ Józef Kazimierz - Kandydat do Rady Gminy Nowy Korczyn

Okręg: Okręg 1, Nowy Korczyn ul.: Buska, Farna...
Lista nr: 10
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Nowy Korczyn
Dodano: 2018-09-30 / Odsłon: 218

Okręg 1, Nowy Korczyn ul.: Buska, Farna... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /

KULIK Paweł Tomasz - Kandydat do Rady Gminy Nowy Korczyn

Okręg: Okręg 1, Nowy Korczyn ul.: Buska, Farna...
Lista nr: 2 , Nr na liście: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Nowy Korczyn
Dodano: 2018-09-30 / Odsłon: 164

Okręg 1, Nowy Korczyn ul.: Buska, Farna... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

RAGAN Mariusz Jan - Kandydat do Rady Gminy Gnojno

Okręg: Okręg 1, Nowy Korczyn ul.: Buska, Farna...
Lista nr: ...
Komitet: KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
Miejsce zamieszkania: Brzostków
Dodano: 2018-09-30 / Odsłon: 178

Okręg 1, Nowy Korczyn ul.: Buska, Farna... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW TBU TERAZ - BUSKO /

JUSZCZYK Kazimiera - Kandydat do Rady Gminy Nowy Korczyn

Okręg: Okręg 2, Nowy Korczyn ul.: Grotnicka Dolna, Grotnicka Górna...
Lista nr: 10 , Nr na liście: 10
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Nowy Korczyn
Dodano: 2018-09-30 / Odsłon: 257

Okręg 2, Nowy Korczyn ul.: Grotnicka Dolna, Grotnicka Górna... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /

GOŁDYN Kazimiera Henryka - Kandydat do Rady Gminy Nowy Korczyn

Okręg: Okręg 2, Nowy Korczyn ul.: Grotnicka Dolna, Grotnicka Górna...
Lista nr: 2 , Nr na liście: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Grotniki Duże
Dodano: 2018-09-30 / Odsłon: 196

Okręg 2, Nowy Korczyn ul.: Grotnicka Dolna, Grotnicka Górna... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

STOJEK Tadeusz - Kandydat do Rady Gminy Nowy Korczyn

Okręg: Okręg 2, Nowy Korczyn ul.: Grotnicka Dolna, Grotnicka Górna...
Lista nr: ...
Komitet: KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
Miejsce zamieszkania: Brzostków
Dodano: 2018-09-30 / Odsłon: 175

Okręg 2, Nowy Korczyn ul.: Grotnicka Dolna, Grotnicka Górna... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW TBU TERAZ - BUSKO /

PIWOWARCZYK Leszek Andrzej - Kandydat do Rady Gminy Nowy Korczyn

Okręg: Okręg 3, Ucisków, Harmioniny...
Lista nr: 10 , Nr na liście: 10
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Grotniki Małe
Dodano: 2018-09-30 / Odsłon: 183

Okręg 3, Ucisków, Harmioniny... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /

MISIASZEK Grzegorz Andrzej - Kandydat do Rady Gminy Nowy Korczyn

Okręg: Okręg 3, Ucisków, Harmioniny...
Lista nr: 2 , Nr na liście: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Grotniki Małe
Dodano: 2018-09-30 / Odsłon: 216

Okręg 3, Ucisków, Harmioniny... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

RAGAN Zofia - Kandydat do Rady Gminy Nowy Korczyn

Okręg: Okręg 3, Ucisków, Harmioniny...
Lista nr: ...
Komitet: KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
Miejsce zamieszkania: Brzostków
Dodano: 2018-09-30 / Odsłon: 165

Okręg 3, Ucisków, Harmioniny... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW TBU TERAZ - BUSKO /

RAGAN Edward Seweryn - Kandydat do Rady Gminy Nowy Korczyn

Okręg: Okręg 4, Łęka, Podraje, Podzamcze
Lista nr: 10 , Nr na liście: 10
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Łęka
Dodano: 2018-09-30 / Odsłon: 207

Okręg 4, Łęka, Podraje, Podzamcze / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /

KALETA Justyna - Kandydat do Rady Gminy Nowy Korczyn

Okręg: Okręg 4, Łęka, Podraje, Podzamcze
Lista nr: 2 , Nr na liście: 2
Komitet: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce zamieszkania: Podraje
Dodano: 2018-09-30 / Odsłon: 176

Okręg 4, Łęka, Podraje, Podzamcze / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / Komitet Wyborczy PSL /

KLIŚ Karolina Urszula - Kandydat do Rady Gminy Nowy Korczyn

Okręg: Okręg 4, Łęka, Podraje, Podzamcze
Lista nr: ...
Komitet: KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
Miejsce zamieszkania: Podraje
Dodano: 2018-09-30 / Odsłon: 250

Okręg 4, Łęka, Podraje, Podzamcze / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW TBU TERAZ - BUSKO /

FORTUNA Bogdan - Kandydat do Rady Gminy Nowy Korczyn

Okręg: Okręg 5, Ostrowce, Kawęczyn
Lista nr: ...
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Ostrowce
Dodano: 2018-09-30 / Odsłon: 208

Okręg 5, Ostrowce, Kawęczyn / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KWW WOLNOŚĆ /

PRZYBYCIEŃ Urszula Elżbieta - Kandydat do Rady Gminy Nowy Korczyn

Okręg: Okręg 5, Ostrowce, Kawęczyn
Lista nr: 10 , Nr na liście: 10
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Ostrowce
Dodano: 2018-09-30 / Odsłon: 166

Okręg 5, Ostrowce, Kawęczyn / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ /

znalezionych: 370 na 13 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>



Okręgi wyborcze:

Reklama:

Reklama: